Hakkımızda

Bisikletten Fazlası, Ajdan-Bike Bisiklet

Yılların tutkusu; bisiklet…

Türkiye’de her geçen gün daha çok kişi için bir yaşam tarzı olmaya başlayan bisiklete tutkumuz, 1984 yılında başladı. Uzun yılların getirdiği tecrübeyle amacımız gerek üreterek, gerekse de dünyanın ileri gelen markalarını tüketiciyle buluşturarak bu tutkuyu her geçen gün daha çok kişiyle paylaşmak ve Türkiye’de bisiklet sektörünü daima bir adım ileri taşımak.

Standartların üstünde ve yerli; AJDAN-BIKE

Yılların deneyimi, 2003 yılında doğan AJDAN markamızla yollarla buluştu.Nazilli de ilk ve tek bisiklet üreticisi konumundaki firmamız doğduğu günden bugüne bisiklet tutkunlarına sunduğu farklı segmentlerde yüzlerce modeline, her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

Bisiklet dünyasına keyifli bir mola; Sedona Concept…

 Bisiklet sektörüne adım attığımız ilk günden beri bisikletin bir spor ya da hobiden fazlası; bir yaşam tarzı olduğuna inandık.

Shimano servis hizmetimizle her marka model bisikletlerinizin professional bakım revizyon hizmetimiz de bulunmaktadır bisiklet ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz

Kalite, tecrübe şimdi bu adreste; www.ajdanbike.com

Şimdi Ajdan-Bike Bisiklet’in sizlere sunduğu bisiklete dair sayısız ürün ve hizmet, online mağazamız ile sizlerle.

Hikayemiz

1984 ylında Niyazi Anbarcı’nın kuruculuğunda başlayan bisiklet serüvenimiz. Çağımızda özelliğini kaybetmiş gibi görünseede hala sevdalıları tarafından hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor. Bisiklet tutkusunu yaşatmayı hedefleyen vizyonumuz siz değerli bisiklet tutkunları ile yolumuza devam etmemizi sağlıyor.